Dwóch fotografów.

Mąż i Żona.

Szalony On, poważna Ona.

Dwie różne osobowości, dwa odmienne charaktery, dwa zupełnie inne spojrzenia. Jedno uczucie i wspólna pasja. Różnimy się, ale wzajemnie uzupełniamy. Poznajemy się na nowo każdego dnia.


Ona - twardo stąpająca po ziemi realistka, mózg ich związku, sprowadza Go na ziemię gdy On zbytnio popłynie w obłokach. W wolnych chwilach czyta książki. Zjada wszystko co On ugotuje, wierzy w jego kulinarny talent.
On - artystyczna dusza, osoba o wielu zainteresowaniach, ubarwia ich życie każdego dnia. Nigdy nie przeczytał nic poza tytułem książki. Gotuje obiady, mistrz mizerii i rolady, znakomity kucharz.
On - jest głównym fotografem, tworzy Wasz cały ślubny reportaż. Sprawi, że zdjęcia będą Waszą ślubną historią, do której będziecie chcieli wielokrotnie wracać, nawet wiele lat po ślubie.
Ona - uwieczni to, czego on nie zdąży uchwycić lub uzna za mało istotne - dzięki tym ujęciom Wasza ślubna historia będzie miała wątek romantyczny, będzie bajkową opowieścią i czymś jedynym w swoim rodzaju, a nie zwykłą ślubną galerią jakich wiele.
On - wymyśli Wam ujęcia i pozy pełne miłości, dramaturgii, odwagi a czasem i grozy. Pojedzie z Wami na zdjęcia plenerowe i sprawi, że efekty sesji będą odlotowe.
Ona - zbierze efekty tej pracy w ślubne albumy i zrobi wszystko, by były powodem do dumy. W plenerze również będzie Wam towarzyszyła i blendą po oczach nieraz świeciła :)
Po ślubie to właśnie On zajmuje się obróbką zdjęć. Wiele godzin spędza przed komputerem, by ostateczny efekt pracy spełnił Wasze oczekiwania i wzbudził zachwyt.
Ona - zajmuje się obróbką obrobionych przez niego zdjęć. Poświęca każdą chwilę by zmienić to nad czym on siedział godzinami.
Ona - zajmuje się budżetem i finansami, On też – przynajmniej stara się czasami :)
Ona - oszczędza, On wydaje.
On - ciągle się rozwija i szkoli w fotografii, szuka nowych wyzwań, kupuje nowe sprzęty.
Ona - uważa, że wszystko już umie, nie lubi ryzyka.
Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, na świat patrzy poprzez różowe okulary. Ona na każdym kroku stara się ściągnąć mu te okulary i sprowadza na ziemię.
Tworzymy Fototrendy.
Tyle o Nas.
Poznaj Nas osobiście :)

Facebook

511 856 002, 509 547 808

fototrendy@interia.pl

© 2016 Fototrendy. All Rights Reserved.